Kapat
x

Köpek Süt Tozları

1 Ürün

Köpek Süt Tozları

Hiç bir canlının zamansız bir şekilde annesinden ayrılmasını istemeyiz. Fakat bazı durumlarda maalesef böyle durumlarla karşılaşabiliyoruz. Bu durum yavru köpekler için de çok fazla olmaktadır. Böyle bir yavru köpeğin bakımını üstlenmişseniz yavru köpek süt tozu kullanmalısınız.

Köpek Süt Tozları

Annesinden ayrılmış yavru bir minik için süt tozu kullanmak gereklidir. Yaklaşık 1.5-2 aylık sürecinde bu ürünü mutlaka kullanmanız gerekir. köpeğiniz eğer annesinin yanında ise bu dönemde anne sütü ile kuru mama ile beslenecekti. Siz de annesiz olan minik yavruyu kuru mamasını süt tozu ile ıslatarak yedirebilirsiniz. Köpeğiniz ihtiyaç duyduğu ve tükettiği sürece süt tozu kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzun bir zaman kullansanız bile bu besinin ona hiçbir zararı dokunmayacaktır. Süt tozu yüksek değerde besin maddeleri içerir. Anne köpeklerin hamilelik ve süt verme zamanlarında da annenin tüketmesinde hiçbir sakınca yoktur.

Köpek Süt Tozları Çeşitleri

Anne sütü ile beslenme şansı olmayan yavruların köpek süt tozu ile beslenmelerinde hiçbir sakınca yoktur. Henüz kuru mamayı çiğneyecek güce sahip olmayan bu yavruları beslemenin en doğru yolu bu şekildir. Kuru mamaya geçiş döneminde yine süt tozunu mamayı ıslatmak için kullanabilirsiniz. Ardından kısa bir zaman sonra yavru kuru mamaya alışacak ve süt tozunu kesmiş olacaksınız. Küçük ve yavru köpek mamasını bile kıramayan minik yavru için satın alabileceğiniz birçok süt tozları çeşitleri online alışveriş mağazasında yerini almıştır. Birbirinden besleyici çeşitleri önce inceleyin ardından da siparişini verin. Son derece sağlıklı ve besin değeri yüksek bu ürünler sayesinde yavrunuz anne sütünden alabileceği tüm besin kaynağını rahatlıkla almış olacaktır

Köpek Süt Tozları Fiyatları

Minik köpeğinizin içinde bulunduğu şartları da göze olarak ona özel hassasiyet ve bakım sağlamalısınız. Bir yandan onu kucağınıza alıp beslerken anne şefkatini ve sıcaklığını yaşatacak bir yandan da hayatta kalma şansını vermiş olacaksınız. Bu nedenle size ihtiyaç duyacak herhangi bir yavru köpek için bu uygulamayı gerçekleştirin. Online Sahip olduğunuz tüm canlılar değerlidir. Online alışveriş imkanı ile tüm köpek ürünlerini kolayca bulabildiğiniz gibi süt tozları ürünlerinin de birçok çeşidini bulabilirsiniz. Farklı fiyat aralıkları içerinden dilediğiniz seçeneği alabilirsiniz. Avantajlı indirim günleri ve kampanyaları da takip ederek çok daha ekonomik alışveriş yapma şansına sahipsiniz.