Kapat
x

Kedi Boyun Tasmaları

36 Ürün

Kedi Boyun Tasmaları

Evde beslemek için birçok insanın tercihi olan sevimli evcil hayvanlardan kediler iyi bir ev arkadaşı olmakla birlikte sevimlilikleri ve oyunculukları ile de kendilerini çok sevdirirler. Bu tatlı ev arkadaşınız için online alışverişte yer alan birçok aksesuar ürünü vardır. Özellikle kedi tasmaları en sevilen çeşitlerdir.

Kedi Boyun Tasmaları

Evcil hayvanlar için beğeninize sunulan birçok aksesuar ürünü vardır. Bunlar içinde kediler için tasarlanan kedi tasması model, renk ve tasarımlarıyla çok beğeni toplamaktadır. Minik dostunuza güzel bir hediye almak için ilk düşüneceğiniz ürünlerden olabilir. Online alışverişte birçok çeşit ve ölçüde tasma seçenekleri yer almaktadır. Kedinizin ırkına, boyutuna ve rengine göre seçim yapma şansına sahipsiniz. Onun için hem şık bir aksesuar hem de herhangi bir olumsuzlukta sahipli olduğuna dair bir ipucu olacaktır. Boynunu sıkmayacak ve rahatsız edici bir ölçüde olmayacak tasmasını sevimli arkadaşınız da çok sevecektir. Kedinizin cinsiyetine ve boyutuna göre de farklı renkler ve modellerde tasma bulmanız çok kolaydır.

Kedi Boyun Tasmaları Modelleri

Farklı malzeme çeşitleri ile üretilmiş, orijinal tasarımlarla dolu boyun tasması çeşitleri online alışverişte kedi aksesuarları içerisinde sizin beğeninize uygun seçeneklerle sergilenmektedir. Kedinizin karakteristik yapısına uygun bir model almaya özen gösteriniz. Örneğin sürekli kaybolmayı seven veya ev dışına çıkmaktan keyif alan kediniz için ucu çanlı ve zilli modellerden tercih edebilirsiniz. Dilerseniz set olarak satılan farklı renk ve desenlerdeki modellerden de alarak farklı farklı çeşitleri kullanabilirsiniz. 6’lı veya 12’li setler olarak da satışta yerini almaktadır. Tüm renklerin yer alması seçiminizi de kolaylaştıracaktır. Cinsiyete uygun seçim yaparak da sevimli kızınıza veya oğlunuza özel bir tercih de yapabilirsiniz. Desenli, düz, süslü, zilli, çanlı, kemer tokalı ve elastik özellikli onlarca ürün içinden zevkinize uygun olanı alarak kedinizin güzelliğine farklı bir sevimlilik katabilirsiniz.

Kedi Boyun Tasmaları Fiyatları

Sitemizde yer alan ürünler içinde yavru kedi, yetişkin, iri, kısa tüylü, uzun tüylü, minyon, yaş ve birçok özelliğine uygun kedi tasması online alışverişteki kategorilerde yerini almaktadır. Kedinize güzel bir şıklık katacak, özel olduğunu hissettirecek ve kaybolma riskini de azaltacak boyun tasmalarından mutlaka edinmeniz gerekir. Sitemizdeki tüm ürünler oldukça ekonomik olup her kişiye hitap eden fiyat aralıklarında yer alırlar.