75 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO - AYNI GÜN KARGO - KAPIDA ÖDEME

Bio PetActive D Kaltabs Kedi ve Köpekler İçin Kalsiyum 84 Tablet

Bio Pet Active Kedi Vitamin Ve Ek Besinleri ÜRÜN KODU: 8698931092090
%15indirimli
55,00 TL 46,75 TL
Havale ile 45,35 TL
50 TL ve Üzeri Tüm Alışverişler'de Geçerlidir.

{{CMP.DESCRIPTION}}

{{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Müşteri Yorumları (0)
 • Resimler
 • Bio PetActive D Kaltabs Kedi ve Köpekler İçin Kalsiyum 84 Tablet

  Ürün Bilgisi
  Bio PetActive D – Kaltabs Kedi ve Köpek Kalsiyum Tableti 84 Tb Kedi ve Köpek dostlarımızın hayatlarının her döneminde ihtiyaç duydukları kalsiyumu karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış destek ürünüdür. Kalsiyum, insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da vücutta en fazla bulunan mineraldir. Kemiklerin ve dişlerin yapısını oluşturmanın yanı sıra kanın pıhtılaşmasında, eklemlerin yapılandırılmasında, kalp atışlarının düzenlenmesinde ve sinir sisteminin onarılmasında çok önemli görevleri vardır. 

  Tüm bu nedenlerden dolayı dostlarımızın günlük kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanması son derece önemlidir. Özellikle hamilelik ve süt verme dönemlerinde hem annenin hem de yavrunun ihtiyaçları önemli ölçüde artmıştır. Aynı şekilde hızlı büyüyen büyük ve dev ırklar 24 aylığa kadar gelişmeye devam ederler. Bu kritik dönemde kalsiyum ihtiyaçlarının yeterince karşılanmaması ömür boyu düzeltilemeyecek iskelet sorunlarına yol açabilir. Kalsiyum emilimi değişik sebeplerden dolayı azalabilir. 

  Ama özellikle D vitaminin noksanlığı kalsiyum emiliminin azalmasında en önemli sebeptir. O yüzden güneşli havalarda dostumuzun açık havada bol bol koşup oynamasına imkan tanıyınız. D – Kaltabs, kalsiyum ve fosforun yanında yeterli miktarda D vitamini de ihtiva ede
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.