Protein Skimmer

Akvaryumun biyolojik yükünün artmasına yardım eden protein skimmer seçimi yaparken kaliteli ürünler kullanmaya özen göstermek gerekir. Bu ekipman hava baloncukları yaparak karbonhidrat, protein, amino asit, yağlar, hormonlar, enzimleri çözmeden önce akvaryumdan tahliye etmeyi sağlar. 

Neden Protein Skimmer?

Hava ve su skimmer içerisinde karıştığı zaman baloncuklar meydana gelir. Ardından sudaki artıkları toplama işini görür. Artık ve hava karışımı tahliye tüpünde köpükleşir, birikir ve tüp içerisinde yükselir. Taşarak zararlı maddeler ayrışmış olur. Denizlerde bu durum dalgalar sayesinde meydana gelir. Nasıl ki dalgalar kıyıya çarptığında atıkları köpük halinde kıyıya atıyorsa akvaryumda da bu işlemi gerçekleştirme işini bu ürün yapar.

Protein Skimmer Çeşitleri

Akvaryum keyfini yaşayan ve bu güzel hobiyi hakkını vererek yerine getiren herkes iyi bir performans için mutlaka askılı protein skimmer çeşitlerinden veya farklı model seçeneklerinden birini kullanmalıdır. Online alışveriş sayesinde bu ekipmanlardan siz de satın alabilirsiniz. Akvaryumunuza oldukça fayda sağlayacak olan protein karbon esaslı tüm organik artıkları suda çözünmeye fırsat bırakmadan akvaryumdan dışarıya atar. Balıklarınızın bağışıklık sistemini güçlü tutmak ve hastalıklardan uzaklaştırmak istiyorsanız mutlaka bulundurmalısınız. Sağlıklı balıklar için mutlaka kullanmanız gereken bir ürün olduğunu unutmayınız. Ayrıca suyun daha berrak ve sağlıklı olmasını sağlarken yosunlanmayı da önlemektedir. Su yüzeyinin yağlanmasını engeller ve su daha iyi ışık alır. Balıkların zehirlenerek ölmesi durumuyla çok karşılaşılır. Buna engel olmak için de mutlaka bu ürünü kullanmalısınız.

Protein Skimmer Fiyatları

Akvaryum içerisinde bulunan suyun içindeki artıkları kalıcı bir çözümle ayrıştırır. Bakımı oldukça kolay olan protein için ayda bir sefer temizlik yeterlidir. Önemli olan kısım cihazın ayarının iyi yapılmasıdır. Verimli bir çözüm almak istiyorsanız bu ayarlamayı iyi yapmanız gerekmektedir. Köpük şeklinin bej olmasını sağlayacak şekilde ayar yapmanız gerekmektedir. Online alışveriş mağazamız size çok rahat kullanabileceğiniz ve çok uygun fiyata satışa sunduğumuz akvaryum malzemelerinden ürün çeşitlerini sunmaktadır. Hızlı kargo ve avantajlı indirimler ile oldukça yararlı ürünleri sitemizde bulacaksınız. Eviniz veya iş yerinizde özenle beslediğiniz balıklarınız için sağlıklı yaşam koşulları oluşturmanıza destek vermekteyiz.Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.