%20 indirimli

Orijen Freeze-Dried Köpek Ödülü Lamb 92 gr

ORIJENÜRÜN KODU: 064992583927
Fiyat
:
110,00 TL
İndirimli Fiyat
:
88,00 TL
%20indirimli
Kazancınız
:
22,00 TL
Havale ile
:
85,36 TL
0.88 Parapuan
:
0.88

Kapıda Ödeme

Tazelik Garantili

Kampanyalı Ürün

Ücretsiz Kargo
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • BIOLOGICALLY APPROPRIATE™ TEK PROTEIN KAYNAKLI ÖDÜLLER

  %100TAZE VEYA ÇİĞ ÇAYIRDA BESLENEN ROMNEY KUZUSU İLE HAZIRLANMIŞTIR

  YAVAŞ YAVAŞ DONDURULARAK KURUTULAN BU LEZZETLİ VEBESLEYİCİ ÖDÜLLER KÖPEĞİNİZİNÇOK SEVECEĞİ DOĞAL TAT VE LEZZETLİ AROMALARLAYÜKLÜDÜR.

   

  Tek protein kaynaklı içerik- %100 çayırda beslenen Romneykuzumuz TAZE (soğutulmuş, koruyucusuz) veya ÇİĞ (şoklayarak dondurulmuş,koruyucusuz) olarak teslim edilir daha sonra yavaşça dondurularak kurutulur.

   

  Kuzumuz zengin besleyici WholePrey™ oranlarında doğayıtaklit ederek et, organ ve kıkırdak olarak gelir ve köpeğinizin ihtiyacı olantüm besinleri doğal kaynağından sağlar.

   

  Katıksız ve lezzetli bir ödül yaratmak içinmutfaklarımızda pişirilmeden veya koruyucu kullanmadan yavaş yavaş dondurularakkurutulmakta, tüm fayda ve lezzet içerisine hapsedilmektedir.

  DONDURULARAKKURUTULMUŞ — THE GOLD STANDARD OF FOOD PRESERVATION

  Dondurularak kurutulmuş ORIJEN ödülleri pişirilmedenhazırlanmaktadır böylelikle özgün taze içeriklerimizin tüm doğal faydalarınıiçerlerinde tutmaktadırlar

   

  Dondurarak kurutma mutfaklarımız taze içeriklerimizi çokçok düşük sıcaklıkta (-60°F) şoklayarak kurutan ve faydalı besinleri içerisinehapseden nitrojen tünelleri ile donatılmıştır. Daha sonra 18 saatlik dondurarakkurutma işlemi içeriklerde donan suyu hiçbir sıvı yaratmadan buz buharınadönüştürmektedir.

   

  Bu da taze içeriklerimizden sadece suyun çıkarıldığını,köpeğinizin çok seveceği besleyici bir lezzet yaratarak tüm faydasınınkonsantre bir şekilde içeride kaldığı anlamına gelmektedir.

  GÜVENDİĞİMİZİNSANLARDAN GELEN SEVDİĞİMİZ İÇERİKLER

  Kuzu ciğeri (taze veya çiğ, 55%), Kuzu eti (taze veyaçiğ, 35%), Kuzu işkembesi (taze veya çiğ, 10%).

  DOĞANINİSTEDİĞİ GİBİ BESLEYİN

  Köpeğiniz yeme anatomisini kurtla paylaşmaktadır, bu daonun et bakımından zengin ve çeşitli bir beslenmeye uygun olduğunugöstermektedir – karbonhidratlar ve tahıllara değil.

   

  ANALİTİKBİLEŞENLER

  TABİATANAYI YANSITMAK ÜZERE TASARLANMIŞTIR

  Ham protein  40 %

  Yağ içeriği     40 %

  Ham lif           1%

  Nem   5 %

  ETVE PROTEİN BAKIMINDAN ZENGİN

  %100 kuzu ile yapılan, ORIJEN ödülleri Biyolojik olarakUygun™ %40 protein içeriği sunmaktadır.

   

  DÜŞÜKGLİSEMİK

  Köpeğinizin doğal beslenmesi az miktarda karbonhidratiçermektedir o zaman neden ödüllerine katalım? İşte bu nedenle ORIJENödüllerini tahıl ve karbonhidratlar olmadan hazırladık- saf ve doğal etinfaydaları ve lezzeti.

  DÜŞÜKKALORİ, KARBONHİDRAT ARİ

  %100 kuzu ile yapılan Biyolojik olarak Uygun™ ORIJENROMNEY LAMB köpek ödüllerimiz hiç bir karbonhidrat içermezler. Sadece 1 kaloriolan ORIJEN ödüllerini sağlıklı bir armağan seçeneği olarak aşırıya kaçmadanvermenizi öneriyoruz. Sevgili dostunuzu ödüllendirmenin keyfiniçıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.