Kedi Taşıma Çantası Ana Kucağı

Birçok yenilikçi tasarımları barındıran kedi taşıma çantaları tüm kedi sahiplerinden tam not alıyor. Farklı renkte ve seçenekte online alışverişte olan modeller içinde kedi ana kucağı çantası da son zamanlarda oldukça sık gördüğümüz ürünlerin arasında yer alıyor.

Kedi Taşıma Çantası Ana Kucağı

Kedinizle birlikte dışarıya çıkarken oldukça rahat ve minik kedinizi rahatlıkla sığabilecek boyutlardadır. Ana kucağı taşıma çantaları size çok bağlı ve ilginizden hoşlanan kesiniz için sanki anne kucağındaymış gibi hissedeceği bir üründür. Yenilikçi tasarımları ile hem estetik hem de ilgi çekici bir görüntü veren çantalar ile kedinizi her yere yanınızda taşıma fırsatı da buluyorsunuz. Farklı renk ve motiflerde satışa sunulmuş olan bu ürünler birçok yerde sizin ve kedinizin konforunu sağlayacaktır. Gezmede, seyahatte, veterinere giderken veya bir arkadaş toplantısına bile giderken evde yalnızlıktan sıkılan kedinize de çok büyük keyif verecektir.

Kedi Taşıma Çantası Modelleri

Farklı boyutlarda ve modellerde üretilen kedi taşıma çantası modelleri içinden kedinizin büyüklüğüne göre en uygun olan seçeneği seçebilirsiniz. Ayrıca renkler de cinsiyete göre değişim göstermektedir. Erkek ve dişi kediler için farklı renk seçenekleri de size sunulmaktadır. Kediler sahiplerinin sıcaklığında ve onlara yakın olmayı çok severler. Bu nedenle askılı kedi taşıma çantası modelleri onların da keyfine keyif katacaktır. Dayanıklı ve temizlenebilir bir üründen yapılmış olan çantalar asla minik arkadaşınıza zarar vermeyecek bir dokudadır. Hijyenik ve asla zarar vermeyecek bir yapıda olan tüm modeller rahat temizlendiği için koku yapma şansı da olmaz. Online alışveriş ile kedinize çok güzel bir hediye almak istiyorsanız ana kucağı çantalardan almanızı tavsiye ederiz.

Kedi Taşıma Çantası Fiyatları

Kediler şımarık yapıları ve sahiplerin özel ilgisinden her aman keyif duyan evcil hayvanlardır. Okşanmayı, ilgiyi, gezdirilmeyi ve daha fazlasını isterler her zaman. Evinizdeki hayatı birlikte paylaştığınız bu özel hayvanlar için çok özel ürünler yardımınıza koşmaktadır. Bunlar içinde yer alan kedi çantaları da onlar için çok özel ürünler arasında yer alır. Modelleri inceleyerek bütçenize göre bir kedi çantası modelini alarak gerektiği zamanlarda onlarla birlikte dış dünyayı paylaşmanızda yarar vardır. Çok ekonomik ürünler online alışveriş kategorisinde sizi beklemektedir.

Sıralama seçin
Görünüm:
​Outward Hound - ​​Outward Hound Kedi ve Küçük Irk Köpek Askılı Ana kucağı
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
​​Outward Hound Kedi ve Küçük Irk Köpek Askılı Ana kucağı
397,50 TL
530,00 TL
Hediye Ürünler
87-O.jpg (43 KB)
%25 indirimli
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.